צרו קשר

alt

המקום של קהילת מקצועות התפעול

עולם התפעול בתעשייה מאתגר ומלא בחידושים. פה תוכלו להכיר קולגות מהתחום שמכירים מקרוב את אתגרי התפעול, תוכלו לייצר קשרים ולהעשיר את הידע המקצועי. תכירו את החידושים בארץ ובעולם ותדעו לפני כולם מה הם הנושאים הבוערים בתחום.

על מה מדברים?

alt
אסטרטגיה תפעולית
alt
תכנון מלאי
alt
כלכלה שיתופית
alt
חוויית לקוח
alt
התייעלות תפעולית
alt
מצוינות תפעולית
alt
אחזקה חזויה
alt
מערכות טכנולוגיות תומכות

את מי תפגשו פה?

סמנכ”לים, מנהלי ומנהלות תפעול, אנשי מקצועות הייצור, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, מנהלי ומנהלות מפעלים, מנהלים ועובדים שעוסקים במצוינות תפעולית.

הצטרפו לקהילת אנשי התפעול ותקבלו את כל העדכונים הכי חמים, הדיוורים הכי מעניינים בתחום והזמנה לאירועים ולוובינרים שלנו.

כל מה שחשוב שתדעו...

alt

בשגרת מלחמה ישנם תנודות במשאב האנושי וארגונים רבים חווית חוסר יכולת לעמוד ביעדי הייצור, ולעיתים אף חלה עלייה בביקוש בתקופה זו.

להמשך קריאה
alt

בעידן של תחרותיות גבוהה, האסטרטגיה התפעולית היא כלי מרכזי להגשמת האסטרטגיה העסקית של הארגון וליצירת יתרון יחסי.

להמשך קריאה
alt

בתקופה של האטה במשק חברות יצרניות צריכות ללמוד להסתגל לשינויים ולבנות אסטרטגיה שתתאים לשינויים בשוק.

להמשך קריאה
alt

מגפת הקורונה וחוסר הוודאות שהביאה עמה, יצרו טלטלה ביכולת ניהול המלאי של חברות תעשייתיות רבות. אז מה עושים? איך מנהלים מלאי באופן יעיל גם בתקופות של חוסר ודאות ואתגרים?

להמשך קריאה
alt

דאטה שזורם ברצפת הייצור ובתהליכים הארגונים יכול להביא לקפיצת מדרגה בכל המדדים העסקיים. קיימנו וובינר בנושא איסוף וניהול דאטה מרצפת הייצור.

להמשך קריאה
alt

הטכנולוגיה מתקדמת גם בתחומי האחזקה, ושיטות עבודה שהיו מקובלות בעבר, מפנות את מקומן לפתרונות חדשים. האם נכון תמיד לקפוץ עם הקידמה ולבחור בחדש?

להמשך קריאה
alt

ידעתם שחווית לקוח איכותית יכולה לשמש כיתרון על מתחרים שלכם?

להמשך קריאה
alt

לפי כל המדדים הפיננסיים המיתון כבר כאן. זהו לא רק שיח תקשורתי על האטה במשק, אלא ימים של פיטורים, היערכות לקיצוצים וחיפוש פתרונות להתייעלות.

להמשך קריאה
alt

מנהלים מידי יום צריכים לקבל החלטות גורליות שמשפיעות על הארגון. הגדרת מודל תפעולי הוא הבסיס לקבלת החלטות יומיומית, וכאשר מגדירים אותו יש כמה קריטריונים שלא כדאי לפספס.

להמשך קריאה
alt

נתונים איכותיים, מהימנים, שלמים, מבוקרים וזמינים מהווים נכס אסטרטגי עבור חברות. עם זאת נתונים ברמת איכות נמוכה יכולים להוביל להחלטות עסקיות שגויות ואף להפסדים של כ-15% בהכנסות.

להמשך קריאה
alt

ידעת שחווית לקוח היא מנוע צמיחה משמעותי? שיפור בחווית הלקוח יכול להביא לצמיחה של 10% בהכנסות!

להמשך קריאה
alt

חווית לקוח היא חלק מהאסטרטגיה בארגונים השונים, היום גם ארגונים תעשייתיים מצטרפים למהפכה ומבינים שחווית לקוח היא מנוע צמיחה משמעותי. בוובינר עסקנו בחווית לקוח בארגוני B2B, איך משלבים את חווית הלקוח באסטרטגיה של הארגון ואיך הופכים אותה ליתרון תחרותי.

להמשך קריאה