צרו קשר

אף פעם לא היתה לו מילה רעה להגיד

דף הבית Aviv > אף פעם לא היתה לו מילה רעה להגיד

אביב ואני לרוב היינו מדברים על טיולים לחו”ל, תמיד היה שואל אותי לאן אני טסה הקיץ, איזה חברת השכרת רכב, מקומות לינה… הייתי מעבירה לו מסלול והוא תמיד סמך עלי שהטיול יהיה מושלם. צפון איטליה, היער השחור ועוד מקומות רבים. הוא היה כזה איש של פעם, כזאת תמימות, מזמין ביטוח נסיעות בטלפון, אז הייתי צוחקת […]

אף פעם לא היתה לו מילה רעה להגיד

אביב ואני לרוב היינו מדברים על טיולים לחו”ל, תמיד היה שואל אותי לאן אני טסה הקיץ, איזה חברת השכרת רכב, מקומות לינה… הייתי מעבירה לו מסלול והוא תמיד סמך עלי שהטיול יהיה מושלם. צפון איטליה, היער השחור ועוד מקומות רבים.

הוא היה כזה איש של פעם, כזאת תמימות, מזמין ביטוח נסיעות בטלפון, אז הייתי צוחקת עליו שהיום הכל עושים באינטרנט… אז היה אומר שהוא צריך מישהו לדבר איתו מהצד השני של הקו… זה היה תמיד מדהים אותי מחדש.

עוד זיכרון שלי מאביב שקיבלתי ממנו בירושה עובדות אביב מאינטל שלא היה מה לעשות איתן והגיעו בסופו של דבר אלי לצוות.. תמיד שיבח אותן, והמליץ עליהן בחום וממש שכנע אותי שכדאי לי ולא אצטער, זה היה אביב, אף פעם לא היתה לו מילה רעה להגיד.

תמיד הייתי צוחקת עליו שהוא ישמין מרוב עבדי ושטוחים שהיה חולף ליד הצנצנת כל שעה עגולה והייתי מציעה לו תמיד מארוחת הצהריים שלי כדי שיאכל מסודר.

עינת צדיק