צרו קשר

alt

חווית לקוח כיתרון תחרותי

ארגוני B2B עוברים לתפיסה ממוקדת לקוח

חוקי המשחק השתנו, חווית לקוח היא כבר לא נחלתם הבלעדית של ארגוני B2C, גם ארגוני התעשייה מבינים ששיפור הערך ללקוח צריך להגיע בראייה כוללת של כל המרכיבים בחווית הלקוח. התובנה שהלקוח הוא הגורם המניע של ארגון מצליח היא מהותית. בשוק תחרותי בו בידול החברות נשחק, לחווית שירות הלקוח חלק אינטרגלי ומאוד משמעותי בבניית היתרון התחרותי.

 

הגיע הזמן לעבור לתפיסה הוליסטית המסתכלת על חווית הלקוח מקצה לקצה ושיפור ממשקי העבודה הפנים-ארגוניים המשפיעים ישירות על הערך ללקוח.

 

 

 

 

ארגוני B2B שעברו לתפיסה ממוקדת לקוח, מדווחים על צמיחה של 10% בהכנסות. הם פיצחו את התובנה שהלקוח הוא הגורם המניע של ארגון מצליח.

מיפוי מסע הלקוח

 

מזמינים אתכם להיכנס לנעליו של הלקוח ולהבין כיצד הממשקים שלו מול הארגון משפיעים על חוויה שלו.

 

מיפוי חוצה חברה שנוגע בכל נקודות המפגש הישירות והעקיפות, ודורש זיהוי של פערים בין התפיסה הפנימית של הארגון לחיצונית –  תפיסת הלקוח.

alt
מדדים חוצי חברה
alt
תרבות ארגונית
alt
מבנה ארגוני תומך
alt
שגרות וכלים
alt
הגדרת אחריות - DARCI

alt

תבונה על חווית לקוח B2B

alt

תבונה על מיקוד בלקוח

alt

תובנה על מחוברות ומעורבות לקוחות

רוצים לשמוע עוד?

מאמרים נוספים

alt

ארגונים יצרנים מתחילים להבין שהבידול, הייחוד ומנוע הצמיחה שלהם טמונים באסטרטגיה מוכוונת לקוח, על אף שקהל היעד הוא המגזר העסקי ולא הצרכן הסופי. כך יכולים ארגוני B2B להצטרף למהפכה.

להמשך קריאה
alt

לקוח מרוצה ימשיך את ההתקשרות איתכם, יראה בכם שותף ויגדיל את היקף העסקים שלו. אבל איך מסנכרנים את חוויית הלקוח עם פעילות הארגון ומוצאים את נקודת האיזון שמאפשרת גם להיות יעילים וגם לתת חוויית שירות טובה יותר?

להמשך קריאה
alt

חווית לקוח היא חלק מהאסטרטגיה בארגונים השונים, היום גם ארגונים תעשייתיים מצטרפים למהפכה ומבינים שחווית לקוח היא מנוע צמיחה משמעותי. בוובינר עסקנו בחווית לקוח בארגוני B2B, איך משלבים את חווית הלקוח באסטרטגיה של הארגון ואיך הופכים אותה ליתרון תחרותי.

להמשך קריאה
alt

המגמות הגלובליות משפיעות על העסקים ברחבי העולם, הנהלות מאיצות שינויים במודלי העבודה, הטכנולוגיות מתחדשות ומשתנות ולכן נדרשת תגובה מהירה. קיימנו וובינר משותף עם חברת 621 Strategy, בו דיברנו על השינויים הגלובליים שמתרחשים בימים אלה ואיך הם משפיעים על הסביבה העסקית המקומית.

להמשך קריאה