צרו קשר

תפיסות הפעלה ואסטרטגיה תפעולית

דף הבית Aviv > אודות ייעוץ ניהולי > תפיסות הפעלה ואסטרטגיה תפעולית

היועצים של AVIV מסייעים לארגונים בהוצאה לפועל
ומימוש הכוונה האסטרטגית על ידי הגדרה קוהרנטית של הערכות עסקית,
תפעולית וארגונית אפקטיבית

AVIV מובילה את ללקוחותיה בתהליכים לבנייה וחידוד תפיסות הפעלה ואסטרטגיה תפעולית.
מבין התהליכים המוצעים:
הגדרה מדויקת של תפיסת הפעלה והאסטרטגיה התפעולית – הגדרת הליבה התפעולית, הגדרות קוהרנטית של היכולות הנדרשות והיקף הקיבולת הנדרש, טכנולוגיות ייצור, תשתיות ייצור ותשתיות לוגיסטיות נדרשות, טכנולוגיות ניהול והערכות ארגונית תפעולית אפקטיבית.

הקמה והפעלת קמפיין יישום יעיל – אסטרטגיה היא “אמנות הביצוע” אבל ביצוע הוא לעתים קרובות יותר מורכב ממה שתוכנן. ניהול קמפיין אנרגטי, מסונכרן היטב ומפוקח של בנייה מהירה של יכולות, השקת יוזמות חדשות על מנת למקסם בטווח קצר את התשואות המתוכננות מהמהלכים האסטרטגיים.

חיבור אנשים בארגון עם אסטרטגיה – עיצוב מדויק של מבנה, תהליכים ותמריצים על מנת לספק את הבסיס ההכרחי עבור ביצוע מוצלח של אסטרטגיה.

שדרוג יכולות קריטיות – עיצוב ופיתוח המיומנויות העסקיות הנדרשות למימוש בר קיימא של היתרון התחרותי. מיצוי היכולות על ידי בניה וכוונון המערכות הארגוניות להשאת התועלת העסקית. תכנון שרשרת הערך – עיצוב מבנה ותהליכים תומכי אסטרטגיה תחרותית בכול שרשרת הערך.

שיפור חוויית לקוח – הגדרת קונספט חוויית לקוח מקיף ואינטגרטיבי מוטבע על פני שרשרת הערך כולה על מנת לתמוך בהתמקמות התחרותית של הארגון.

רציונליזציה ומיקוד פורטפוליו המוצרים והשירותים – אפיון פורטפוליו מוצרים ושירותים רלוונטי לקהל לקוחות המטרה, על הגדרות הכיוון האסטרטגיות.

עיצוב מערכת מדדי ביצוע – הגדרת מדדי ביצוע לקישור בין האסטרטגיה ארוכת טווח עם פעולות לטווח קצר. על מנת להסדיר את תהליכי עבודה והכוונת ההתנהלות תוך שמירה על מבנה פשוט להבנה ולפעולה.